Home

Naproti animace Tak jako finále vítězů pohárů naznačovat Charakteristický dívka

Sparta na vítězství v poháru nedosáhla. Slovácko ji porazilo 3:1 | Fotbal |  Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy
Sparta na vítězství v poháru nedosáhla. Slovácko ji porazilo 3:1 | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Olomouc porazila ve finále českého poháru Spartu - Aktuálně.cz

Volejbalisté Dukly Liberec ovládli Český pohár, Karlovarsko prohrálo páté  finále | ČeskéNoviny.cz
Volejbalisté Dukly Liberec ovládli Český pohár, Karlovarsko prohrálo páté finále | ČeskéNoviny.cz

Slovácko - Sparta 3:1, finále rozhodli domácí za půli, závěr v nedůstojných  kulisách - iDNES.cz
Slovácko - Sparta 3:1, finále rozhodli domácí za půli, závěr v nedůstojných kulisách - iDNES.cz

FC Slovan Liberec | Vítězové poháru z roku 2000 budou hrát exhibici v  Ratíškovicích
FC Slovan Liberec | Vítězové poháru z roku 2000 budou hrát exhibici v Ratíškovicích

Evropa je blízko. V poháru se hraje o hodně, finálové derby by bylo na  Letné | Magazín pro fotbalovou kulturu
Evropa je blízko. V poháru se hraje o hodně, finálové derby by bylo na Letné | Magazín pro fotbalovou kulturu

Opava slaví! V Lounech utrojkovala obhájce. Lounská hala hostila finále  basketbalového poháru | OHŘE MEDIA
Opava slaví! V Lounech utrojkovala obhájce. Lounská hala hostila finále basketbalového poháru | OHŘE MEDIA

Sledujte finále Českého poháru živě na streamu | Český stolní tenis

Finále Poháru ČMFS: Vendeta bude! | Ahaonline.cz

Finále Poháru OFS: Oslavy spustila dvacetiminutová smršť Jalubí! | iDobryDen

Finále poháru bude v Brně! Lístky si můžeš koupit už teď | Český florbal

Vítězem Jihoamerického poháru vyhlásili Chapecoense. Tým, který nedoletěl  na finále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Vítězem Jihoamerického poháru vyhlásili Chapecoense. Tým, který nedoletěl na finále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

eFotbal.cz » Zahraničí : Jak Slovan Bratislava porazil Barcelonu ve finále  druhého nejvýznamnějšího evropského poháru - PVP
eFotbal.cz » Zahraničí : Jak Slovan Bratislava porazil Barcelonu ve finále druhého nejvýznamnějšího evropského poháru - PVP

SESTŘIH: Slovácko - Sparta 3:1. Jasné finále poháru a triumf pro domácí |  iSport.cz
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 3:1. Jasné finále poháru a triumf pro domácí | iSport.cz

Pohár FAČR – Wikipedie

Fotbalový pohár má Olomouc, Sparta ve finále podtrhla bídné jaro - iDNES.cz

Historie pohárových finále: jaké byly nejzajímavější okamžiky? |  FORTUNA:LIGA
Historie pohárových finále: jaké byly nejzajímavější okamžiky? | FORTUNA:LIGA

Vrátí se Pohár vítězů pohárů? UEFA chce zavést třetí klubovou soutěž -  Aktuálně.cz
Vrátí se Pohár vítězů pohárů? UEFA chce zavést třetí klubovou soutěž - Aktuálně.cz

Fotogalerie: Jablonec vyhrál český pohár - Českolipský deník

Pohár slaví jubileum VIII. - Trofej zmizela v Košicích | MOL Cup

FOTO, VIDEO: Fastav vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z evropských pohárů  - Zlínský deník
FOTO, VIDEO: Fastav vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z evropských pohárů - Zlínský deník